Klubik Malucha "Stonoga" utworzony został z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 6 lat oraz ich rodzicach i opiekunach.

Ideą klubiku jest stworzenie dzieciom warunków do rozwoju psychofizycznego poprzez zabawę w nowym otoczeniu, a także poprzez kontakt z innymi dziećmi. Oferta Klubiku Malucha Stonoga skierowana jest w szczególności do dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkole w Radomiu. Zapraszamy jednak również przedszkolaków - spędzą w Klubiku ciekawe popołudnie.
Najlepsze dmuchańce, zamki dmuchane i trampoliny. Pamiętając o dzieciach nie zapominamy o dorosłych. Mogą u nas spędzić czas w kąciku rodziców, mając świadomość, że ich pociechy są w bezpiecznym, ciekawym miejscu. Ponadto oferujemy możliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką - lokalizacja Klubiku w centrum miasta pozwoli Ci na załatwienie długo odwlekanej wizyty w urzędzie, zrobienie zakupów, czy choćby spędzenie kilku spokojnych chwil w swojej ulubionej kawiarni.
  • Dla dzieci- możliwość rozwoju fizycznego, intelektualnego i społecznego w nowym otoczeniu i w gronie innych dzieci
  • Dla mam - możliwość pozostawienia dziecka pod opieką naszego pracownika lub spędzenia miłych chwil w Klubiku mając swojego malucha cały czas na oku. Posiadamy kącik czytelniczy z lekturą zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
wykonanie: GrafMedia